REGISTRACE

Připravit, pozor… a než vystřelíme pomyslnou startovní ránu z pistole, abyste se mohli rozběhnout k jednotlivým lekcím internetového vzdělávacího kurzu Hravě žij zdravě, je potřeba provést vaši registraci!

Registrace učitele


Aby mohli Vaši páťáci vstoupit do soutěžní části kurzu, zaregistrujte nejprve sebe a pak svým žákům nabídněte, ať se zapojí do Vámi vytvořené třídy. Budete moci sledovat statistiky celé třídy, motivovat žáky i jim pomáhat. Pokud svou třídu nezaregistrujete, nebude se vaše třída moci přihlásit do soutěže a hrát o zajímavé ceny. Proto neváhejte a zaregistrujte ji co nejdříve. Do systému se následně přihlašujete Vámi zvoleným e-mailem a heslem, proto si je dobře zapamatujte.

Registrace žáka


Už tě učitel vyzval, aby ses registroval? Použij registraci žáka a zařaď se ke svým spolužákům a vytvořte ještě silnější tým. Zvol si uživatelské jméno a heslo, pod kterým se pokaždé přihlásíš. Hned uvidíš, ve které části soutěže se nacházíš, budeš moci plnit nové úkoly a získávat další cenné body. Pokud nenajdeš při registraci svoji třídu v systému, zeptej se svého učitele, zda ji už zaregistroval.

Chlapec

Internetový vzdělávací kurz Hravě žij zdravě nepředává poznatky o hubnutí, nepředkládá žádné návody na redukční diety, ani nedoporučuje potravinové doplňky nebo jiné přípravky či přístroje určené pro podporu redukčního režimu.

Poradna Mail