Registrace učitele

Vítejte v registraci učitelů do internetového vzdělávacího kurzu Hravě žij zdravě. Děkujeme za Váš zájem o vzdělávání dětí v oblasti zdravého životního stylu, což je také hlavním posláním organizátorů tohoto projektu.

Nejprve je nutné se zaregistrovat a následně založit účet Vaší třídy, jíž se stanete vedoucím. Po registraci obdržíte na uvedený e-mail autorizační zprávu, ve které je nutné potvrdit registraci kliknutím na autorizační odkaz. Pro přihlášení budete nadále používat tento e-mail v kombinaci se zvoleným heslem, proto si je dobře zapamatujte, či zapište. K takto založené třídě se od 17. 9. 2018 budou moci registrovat žáci samostatně pomocí registračního formuláře žáka.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ


(min. 9 číslic bez mezer)
Minimálně 6 znaků
(min. 6 znaků)
Stručná pravidla
  • Soutěžní internetový kurz pro žáky 5. tříd základních škol startujeme už 3. 9. 2018 registrací učitelů a tříd, a od 17. 9. 2018 registrací žáků.
  • Žáci se mohou registrovat teprve poté, co učitel jejich třídu virtuálně přihlásí. Není tvá třída v seznamu? Požádej o její vytvoření!
  • Do internetového kurzu, bez nároku na výhru, se může zapojit úplně každý. Registrace žáků končí s datem 17. 12. 2018. Poté se děti mohou dál účastnit kurzu, ale již bez šance na výhru. Do kurzu se bez nároku na výhru může zapojit úplně každý, nejen páťáci s celou třídou.
  • Soutěžící budou plnit úkoly ve 5 navazujících lekcích. Za test v každé lekci získají body pro svou třídu podle úrovně svých znalostí.
  • Na každou lekci má soutěžící minimálně 7 dní. Odpočítávadlo ukazuje, kolik času zbývá do konce celé soutěže.
  • Kromě soutěžních úkolů žáci vyplňují Deníček. Pro každou z lekcí jsou generovány tři různě náročné dny, ke kterým žáci musí správě zaznamenat odpovídající příjem a výdej v daném dni. Správným řešitelům jsou za každý den připsány cenné body!
  • V soutěži zvítězí ty třídy, které splní podmínky soutěže (klikněte a dostanete se na celá pravidla kurzu) a které dosáhnou nejvyššího bodového průměru na žáka. Soutěž končí 21. 1. 2019. Začátkem února 2019 zde budou vyvěšeny výsledky kurzu a výherci.
  • Výhry pro celé třídy i jejich učitele!
  • kompletní pravidla soutěže

Internetový vzdělávací kurz Hravě žij zdravě nepředává poznatky o hubnutí, nepředkládá žádné návody na redukční diety, ani nedoporučuje potravinové doplňky nebo jiné přípravky či přístroje určené pro podporu redukčního režimu.

Poradna Mail